KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13072306
nr 1307 2306
Jean-Baptiste Valadié
(f. 1933), Frankrike
Oljemålning, Jean-Baptiste Valadie (f. 1933), Frankrike. Signerad. Olja på duk, 53x72 cm
Jean-Baptiste Valadié, fransk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:32:14
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Jean-Baptiste Valadié
Läs mer om Jean-Baptiste Valadié